55 cm vešiak na medaily

Zobrazuje sa 1-25 z 52 položiek

Vyrábame moderné vešiaky na medaily z topoľovej preglejky, ktoré sú skvelým darčekom pre každého športovca či športovkyňu. Vešiaky sú dostupné v rôznych šírkach - 45 cm, 55 cm, 65 cm a 80 cm, pričom výška je variabilná a prispôsobuje sa dĺžke mena, ktoré si zákazník môže zadať. Hrúbka vešiaku je 4 mm, čo zaručuje jeho pevnosť a odolnosť.

Vešiak na medaily je možné personalizovať podľa individuálnych požiadaviek - je možné vybrať meno a šport, ktoré budú na vešiaku vyobrazené. Tieto informácie zákazník uvádza v poznámke v košíku pri objednávke. Na základe týchto údajov potom vytvorím návrh, ktorý je unikátny pre každého zákazníka.

Materiálom pre výrobu je prírodná preglejka, ktorá má špecifickú štruktúru a kresbu dreva, a tým každému vešiaku dodáva originálny vzhľad. Výroba vešiaku začína až po úhrade objednávky a trvá približne 1-2 dni. Následne je vešiak odoslaný zákazníkovi prostredníctvom kuriéra.

Vešiaky na medaily sú nielen praktickým, ale aj dekoratívnym prvkom. Okrem športových úspechov môžu slúžiť aj na vystavenie medailí za hudobné či kreatívne úspechy. Pre domácich miláčikov môžu byť vešiaky spomienkou na ich pokroky a úspechy.

Na stránke sú k dispozícii rôzne kategórie vešiakov podľa šírky a tematického zamerania. Zákazník si môže vybrať medzi vešiakmi pre rôzne športy ako tenis, atletika, futbal, gymnastika, šach, cyklistika, rybolov, lezenie, fitness, šípky, taekwondo a ďalšie. Je tiež možné objednať vešiak s viacerými menami alebo komplikovaným motívom, čo je ideálne pre spoločné úspechy alebo tímové ocenenia.

Každý vešiak je unikátny a prispôsobený potrebám zákazníka, čo robí z neho originálny a osobný darček pre športovcov všetkých vekových kategórií.

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.