Zápichy na torty

Zobrazuje sa 1-25 z 118 položiek

Zápichy na torty sú ozdobou, ktorá premení sladké pokušenie na majstrovské dielo. Nejedlé ozdoby a dekorácie na torty sa stali trendom posledných rokov. Ich variabilita a veľké možnosti využitia robia zo zápichov najviac žiadanú cukrársku dekoráciu. Vďaka zápichom dokáže nádherne zdobenú tortu vyrobiť aj menej skúsená cukrárka. 

Rôznorodosť zápichov v oblasti tvaru, veľkosti a farebného prevedenia umožňuje tieto výrobky využívať nielen na zdobenie tort. Buďte iní, kreatívni a nápadití. Použite naše zápichy ako ozdobu na vence, ozvláštnite nimi kyticu, zapichnite ich do sviečky alebo s nimi skrášlite väčšie dekoračné predmety. 

Vyberte si jeden zo zápichov na torty z našej ponuky alebo vám vyrobíme zápich podľa individuálnych požiadaviek. Zápichy na torty vyrábame z topoľovej preglejky v rôznej veľkosti a v hrúbke 3 mm. Na zápich dokážeme laserovou technikou doplniť nápis alebo text, ktorý si vyberiete. Zápichy na torty dodávame nielen zafarbené, ale tiež v surovom stave, čo umožňuje ich dozdobenie. Pri odbere väčšieho počtu zápichov poskytujeme zľavu. 

Hľadáte inšpiráciu? Týchto 5 zápichov na tortu si zamilujete:

1. Zápich na tortu s venovaním

Jubileum treba poriadne osláviť. Krátke venovanie na zápichu nádherne ozdobí sladučkú tortu. 

2. Zápich na tortu ženích a nevesta

Veľmi obľúbené sú zápichy na svadobné torty. Vo forme postavičiek nevesty a ženícha spolu s ich menami vám každý deň po zvyšok života pripomenú začiatok spoločnej cesty životom. 

3. Zápich na tortu s menom

Vďaka zápichu na tortu s menom bude obdarovaný ihneď vedieť, že ide o jeho darček. Zápich s menom môžete ozvláštniť tým, že si vyberiete netradičnú farbu zápichu. Tento tip zápichu je vhodný na torty k narodeninám alebo ku krstinám. 

4. Zápich na tortu s vyznaním

Keď vám slová nestačia alebo sa skrátka nedokážete vyjadriť verbálne, povedzte svojej vyvolenej, že ju milujete pomocou zápichu na tortu. 

5. Zápich na tortu tabuľka

Na zápich na tortu v tvare tabuľky je možné laserom vytvoriť text s dátumom alebo ornamentmi. Tabuľkový zápich sa často využíva na označenie byliniek a rastlín v črepníkoch. 

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.