Drevený vešiak na medaily

Zobrazuje sa 1-25 z 170 položiek

Drevený vešiak na medaily umožní, aby ste každý svoj úspech, úspech vašich detí alebo domáceho maznáčika mali neustále na očiach. Pripomienka na zdolané méty vyvolá úsmev na perách vždy, keď sa pozriete na drevený vešiak s medailami. Voľné miesta na vešiaku vás budú hnať vpred, aby ste nikdy nezabúdali na to, že za svoje sny musíte bojovať vytrvalo a každý deň. Drevený vešiak na medaily je skvelým darčekom alebo rodinnou dekoráciou. 

Drevené vešiaky na medaily vyrábame v rôznej šírke (45/ 55/ 80 cm), výšku prispôsobíme dĺžke mena medailistu. Vešiaky sú vyrobené z topoľovej preglejky a nesú znaky štruktúry dreva. Ako inšpiráciu na otextovanie vešiaka môžete využiť už vyrobené produkty alebo si vytvoriť vlastný text/ citát. Po platbe za produkt začína výroba vešiaka, ktorá trvá približne 1 až 2 dni.

2 tipy, komu darovať drevený vešiak na medaily:

Partnerovi, deťom alebo príbuzným pre ich medaily

Primárne sú drevené vešiaky určené na zavesenie medailí. Iste si radi pripomeniete všetky úspechy v športe, vo sfére hudby alebo pozitívne hodnotenia za kreatívnu tvorbu. Vhodne zvolený citát alebo motivačné motto vás budú podnecovať k novým, ešte lepším výkonom alebo iniciovať túžbu po úspechoch v novej činnosti. 

Domácemu maznáčikovi pre spomienku na jeho pokroky

Nielen pre čistokrvných psíkov sú určené drevené vešiaky na medaily. Nič si nerobte z toho, že váš oriešok nemôže vyhrať súťaž chovateľov. Prihláste ho na súťaž v aktivitách so psíkmi alebo mu vyrobte vlastné medaily za jeho pokroky. Pri výrobe medailí sa zabaví celá rodina a zároveň si všetci zaspomínate na prvé podanie labky a iné míľniky v živote vášho chlpatého kamaráta. 

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.