Drevený obal na víno

Zobrazuje sa 1-25 z 51 položiek

Drevené darčekové obaly a boxy na víno s gravírovaním na mieru podľa vašich požiadaviek. 

Drevené obaly na víno je možné vyrobiť v prevedení pre jednu alebo dve fľaše vína. Rozmery boxov sú štandardné. Motív gravírovania vyrobíme podľa vašich individuálnych želaní alebo si môžete vybrať z ponuky našich produktov. Všetky obaly sú ručne vyrobené, čo je garanciou vysokej kvality. 

Prečo darovať víno v našom darčekovom boxe?

Darčeky sa delia do troch skupín – na originálne, na praktické a na darované zo srdca. Naše drevené obaly na víno v sebe spájajú všetky tri dôležité vlastnosti darčeka:

1. ORIGINALITA: Drevený obal na víno je originálnym spôsobom, ako darovať fľašu lahodného moku partnerovi, otcovi, kamarátovi a prakticky komukoľvek, kto si rád dopraje pohárik kvalitného vínka. Darovať kvalitné víno len tak bez pekného obalu je predsa hriech. Ukážte obdarovanému, že vám na ňom záleží a nechajte na obal vygravírovať gratuláciu, vyznanie alebo osobný odkaz.

2. PRAKTICKOSŤ: Drevené boxy a obaly na víno sú praktickou a jedinečnou taškou, s ktorou sa nemusíte hanbiť prísť na žiadnu oslavu alebo večierok. Ak nie ste veľmi výreční a gratulácie pred davom ľudí vám robia vrásky na čele, naše drevené obaly na víno za vás povedia všetko bez slov. Vyznanie, magický dátum, ornament alebo folklórny motív robia z našich drevených obalov na víno darček s darčekom.  

3. DARČEK ZO SRDCA: Drevené obaly na víno sú darom, ktorý vyžaruje, že je darovaný zo srdca. Obdarovaný bude vedieť, že ste si na výbere darčeka dali záležať. Všetko ostatné za vás povie vygravírovaný nápis. Drevený obal na víno je darčekom, ktorý bude roky obdarovanému pripomínať vzácne okamihy života. 

Pri akých príležitostiach môžete darovať fľašku vínka v drevenom obale? 

  • Drevený darčekový obal je ako stvorený pre darovanie vína k jubileám, výročiam a narodeninám. 
  • Fľaša v drevenom obale sa hodí na oslavy s kolegami, večierky, party.
  • Drevený obal na víno sa bude vynímať na svadobnom stole. 
  • Víno v drevenom obale si zaslúžia po obhájení diplomovej práce čerství absolventi.
  • Potešte vínkom v drevenom obale svojich priateľov, ktorí dosiahli významnú životnú métu, získali novú prácu, privítali nového člena rodiny alebo postavili dom. 

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.