Detské drevené výrobky

Zobrazuje sa 1-25 z 249 položiek

Detské drevené výrobky sú predmetmi s dušou, ktoré budú skvelým darčekom alebo ozdobou detských izbičiek, postieľok, spální a kočiarov.

Naše s láskou ručne spracované a vyrobené drevené ozdoby z preglejky sú originálnou ozdobou alebo dekoráciou. Drevené výrobky z našej dielne povrchovo upravujeme viacerými technikami v závislosti od vašich preferencií. Motívy na výrobkoch môžu byť frézované, maľované, gravírované, vytvorené laserom alebo zdobené inými materiálmi. Autentickosť našim dekoráciám a ozdobám pridáva viditeľná štruktúra dreva. Detské drevené výrobky vám navždy budú pripomínať príchod nového člena rodiny. 

Prinášame vám zopár tipov, ako ozdobiť a zútulniť domácnosť drevenými dekoráciami. 

Drevené závesné ozdoby a dekorácie

Aj obyčajná biela stena dokáže ožiť vďaka drevenej ozdobe. Nami vyrobené drevené dekorácie sa dajú na stenu zavesiť alebo ich môžete na povrch steny nalepiť. V detských izbičkách pôsobia nežne a milo drevené dekorácie v podobe zvieratiek, kvetiniek alebo iných vami vybraných tvarov. Skvelým tipom sú mená na stenu, vďaka ktorým bude každá návšteva ihneď vedieť, kto ju vo vašej domácnosti víta. 

Drevené tehotenské fotorámiky

Každý dôležitý okamžik v živote by ste mali zaznamenať na fotografii. Medzi takéto okamihy sa bez pochýb zaraďuje obdobie tehotenstva, ktoré bolo plné očakávania a lásky. Prvou fotografiou vášho potomka je sonografická snímka. Každá fotografia, aj tá zo sono vyšetrenia, si zaslúži adekvátny rámik, pretože fotografia bez rámika je ako telo bez duše. Fotografia sona zasadená do ručne vyrobeného dreveného rámika s vyznaním sa stane ozdobou každej poličky. 

Drevené škatuľky a úložné boxy

Vkusné drevené škatuľky a boxy sa dajú využiť rôznym spôsobom. Môžete do nich skryť svoje poklady, ktoré chcete uchovať pre budúce generácie. Samotné krabičky sú tak nádherne spracované, že dokážu byť ozdobou na písacom stole, nočnom stolčeku, poličke alebo na komode. Vygravírovaný text či obrázok budú pripomienkou významných životných udalostí. 

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.