Ešte stále to stíhate! Objednávky s garantovaným doručením do Vianoc odosielame do 18.12.2022

 

 

Drevené rodinné kalendáre na objednávku

Zobrazuje sa 1-14 z 14 položiek

Drevené rodinné kalendáre na objednávku vyriešia váš problém, čo venovať blízkym ako darček. Darček vo forme dreveného kalendára poteší každého člena rodiny, priateľov alebo príbuzných. Nejde o žiadny nudný dar, ale darček, ktorý srší originalitou. Drevený rodinný kalendár na objednávku dobre poslúži aj ako dekorácia stien. 

Vyberte si z našej ponuky drevených rodinných kalendárov. Ako inšpirácia vám poslúžia už vyrobené kalendáre, ale samozrejme, že dokážeme vyrobiť i iný, úplne odlišný kalendár. V prípade, že máte individuálne predstavy a požiadavky, ozvite sa nám. Každému vyjdeme v ústrety a každému radi vyrobíme drevený kalendár vašich snov. 

Výroba dreveného rodinného kalendára na objednávku trvá približne týždeň od úhrady za produkt. Nápisy, dátumy a iné texty na kalendári sú vytvárané laserovou technikou. Kalendáre môžeme dodať aj v surovom stave a vy si ich dotvoríte podľa svojej fantázie. Pri každom kalendári je možné vyhovieť vašich požiadavkám ohľadom farby alebo tvarov. 

Aké sú nami vyrobené drevené rodinné kalendáre?

Kvalitné – topoľová preglejka je dostatočne odolná a stabilná.

Originálne – drevený rodinný kalendár ako darček vypovedá o tom, že ste si na výbere daru dali záležať.

Jedinečné – každý drevený rodinný kalendár sa líši. Môžete si byť istí, že podobný kalendár nevisí na stene v každom druhom dome.

Pútavé – drevené rodinné kalendáre upútajú každého na prvý pohľad. Už žiadne zabudnuté meniny, narodeniny a iné dôležité dátumy.

Nádherne spracované – laserová technika na výrobu nápisov, dátumov alebo ornamentov vytvára na povrchu dreva nezameniteľný dizajn.

Technická špecifikácia: Drevené rodinné kalendáre vyrábame z topoľovej preglejky. Povrch kalendára nesie znaky a štruktúru dreva. Základné dosky pre kalendáre sú v rozmeroch - výška 15 cm, šírka 55 cm a hrúbka 4 mm. Obsah balenia jednotlivých typov kalendárov nájdete pod daným produktom. Je možné si doobjednať krúžky, srdiečka, kruhy a iné časti kalendára. 

Produkt bol pridaný do zoznamu obľúbených produktov
Produkt pridaný na porovnanie.